BUX 139261.96 -0,03 %
OTP 45180 -0,26 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Robbanás miatt repült az olajügyi miniszter

A kuvaiti kormányfő elfogadta olajügyi miniszterének a lemondását. Adil Halid asz-Szubih, aki a tárcát egy éve vezette, azután jelezte távozási szándékát, hogy január utolsó napján az egyik nagy kuvaiti olajmezőn robbanás történt. A pech nyomán le kellett állítani az ország olajkitermelésének harmadát.

2002. február 11. hétfő, 10:20

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet