A kuvaiti kormányfő elfogadta olajügyi miniszterének a lemondását. Adil Halid asz-Szubih, aki a tárcát egy éve vezette, azután jelezte távozási szándékát, hogy január utolsó napján az egyik nagy kuvaiti olajmezőn robbanás történt. A pech nyomán le kellett állítani az ország olajkitermelésének harmadát.
2002. február 11. hétfő, 10:20
