A világ második legnagyobb mobiltelefon-gyártója a múlt héten hétezres létszámleépítést jelentett be, s így - a decemberben közölt munkahelycsökkentéssel együtt - az összesen a 140 ezer főt alkalmazó vállalat 16 ezer főt bocsát el.
A Motorola Inc. közölte, hogy hálózati berendezéseket gyártó részlegében - költségcsökkentési célból - négyezer fős létszámleépítést hajt végre, az elbocsátásokat a második negyedév végéig befejezik.
2001. március 23. péntek, 15:27

A világ második legnagyobb mobiltelefon-gyártója a múlt héten hétezres létszámleépítést jelentett be, s így - a decemberben közölt munkahelycsökkentéssel együtt - az összesen a 140 ezer főt alkalmazó vállalat 16 ezer főt bocsát el.