A világ legnagyobb mobiltelefon-gyártója, a Nokia három új készüléket, köztük a cég első nagysebességű GPRS-modelljeit mutatta be a hannoveri CeBIT technológiai vásáron. A GPRS-technológia a GSM-re épül, ám annak hagyományos változatánál jóval gyorsabb adatátvitelt, s így kényelmesebb internet-elérést tesz lehetővé. A Nokia két nagy riválisa - a Motorola és az Ericsson - már korábban piacra dobta GPRS-telefonjait.
2001. március 21. szerda, 14:06
