A Motorola a következő két negyedév során hétezer fővel csökkenti a mobiltelefon-gyártásban dolgozók számát. Az elbocsátások révén a cég költségmegtakarítást kíván elérni, így ellensúlyozva a piaci nehézségeket. A vállalat személyi kommunikációs részlegének elnöke ugyanakkor sietett kijelenteni, hogy továbbra is növekedésre számítanak, ám lassabb üteműre.
2001. március 13. kedd, 15:35
