BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elbocsátásokra készül a Motorola

A Motorola a következő két negyedév során hétezer fővel csökkenti a mobiltelefon-gyártásban dolgozók számát. Az elbocsátások révén a cég költségmegtakarítást kíván elérni, így ellensúlyozva a piaci nehézségeket. A vállalat személyi kommunikációs részlegének elnöke ugyanakkor sietett kijelenteni, hogy továbbra is növekedésre számítanak, ám lassabb üteműre.

2001. március 13. kedd, 15:35

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet