Elemzők szerint a finn Nokia túlzottan optimista az első félévi forgalmat illetően, s valószínűleg csökkentenie kell az időszakra vonatkozó 25-35 százalékos növekedési prognózisát - közölte a Bloomberg. Érthető a szakemberek pesszimizmusa, hiszen a két legnagyobb versenytárs, a Motorola és az Ericsson profit warningja alaposan megrázta a piacokat.
2001. március 13. kedd, 14:04
