BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Nokia és a Siemens is Telia-beszállító lehet

A svéd Telia AB vállalat beszállítói megállapodást írt alá a Nokiával, melynek értelmében a finn társaság harmadik generációs (3G) mobiltávközlési berendezéseket szállíthat. A Nokia így a svéd cég finnországi, norvégiai, illetve dániai terjeszkedését segíti 3G WCDMA (azaz harmadik generációs mobiltelefonok számára multimédiás szolgáltatások használatát lehetővé tevő) eszközök szállításával. A Telia emellett a Siemensszel is megállapodott, így a német társaság részt vehet az északi régió UMTS-hálózatának kiépítésében.

2001. március 2. péntek, 14:36

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet