BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelkedett a chicagói beszerzési menedzserindex értéke

A chicagói beszerzési menedzserindex értéke februárban - a januári 40,2 pontról - 43,2 pontra emelkedett, ami némileg meghaladja a prognosztizáltat. A mutató, mivel továbbra is 50 alatt van, azt jelzi, hogy a termelőszféra recesszióban van.

2001. február 28. szerda, 16:20

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet