A chicagói indexet követően holnap jelenik meg a NAPM: elemzők a januári 41,2 pont után arra számítanak, hogy a mutató 42 pontra erősödik.
A chicagói beszerzési menedzserindex értéke februárban - a januári 40,2 pontról - 43,2 pontra emelkedett, ami némileg meghaladja a prognosztizáltat. A mutató, mivel továbbra is 50 alatt van, azt jelzi, hogy a termelőszféra recesszióban van.
2001. február 28. szerda, 16:20

A chicagói indexet követően holnap jelenik meg a NAPM: elemzők a januári 41,2 pont után arra számítanak, hogy a mutató 42 pontra erősödik.