BUX 139098.17 -0,15 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az STMicroelectronics 2,5-szeresére növelte profitját

A francia-olasz STMicroelectronics chipgyártó tavaly az 1999-es 62 centről 1,58 dollárra növelte részvényenkénti nyereségét, s különösen a negyedik negyedévi bevételnövekedés, illetve haszonkulcs volt kiemelkedő. Az 1,45 milliárd dolláros eredmény megfelel a várakozásoknak, ám a társaság az idén a forgalombővülés lassulását várja, az első negyedévi bevétel 2,19 milliárd dollárról 2 milliárdra eshet vissza.

2001. január 25. csütörtök, 15:45

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet