BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra panelpályázat

Március 16-tól újra pályázhatnak állami támogatásra azok, akik panellakásuk korszerűsítéséhez kérnek anyagi segítséget - írja a Népszava.

2006. március 22. szerda, 08:01

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az idei panelpályázat célja változatlan: az iparosított technológiával épült lakóépületek energiatakarékos felújítása, gépészeti rendszereinek, berendezéseinek, illetve a közvetlen környezetükben lévő utak, parkolók, játszóterek, parkok korszerűsítése, felújítása - jelentette be a pályázat kiírásakor a regionális fejlesztésért felelős miniszter, Kolber István. Idén is kizárólag akkor nyújtható be pályamű, ha a támogatás segítségével az épület valamennyi lakásában korszerűsítik a hálózatot. A tavalyihoz hasonlóan legfeljebb egyharmadnyi állami támogatás kérhető - a másik kétharmadot a lakóközösség és az önkormányzat adja -, és érvényben maradt a korábbi plafon is: lakásonként legfeljebb 400 ezer forint lehet az állami forrás.

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet