A VII. kerületi önkormányzat számára a tervezett Madách sétány kialakításához szükséges két tömb -a Kazinczy, a Király, a Kisdiófa és a Dob utcák által határolt hatos, valamint a Kisdiófa, a Király, a Csányi és a Dob utcák által határolt hetes tömb - pályáztatásával kapcsolatos tanácsadást a PricewaterhouseCoopers végzi.
Az önkormányzat őszig szeretne szerződést kötni az ötvenezer négyzetméter hasznosítható területet tartalmazó két tömb beruházójával. A tervek szerint 4-5 múlva fog elkészülni a sétány, az eddigi tapasztalatok alapján a helyhatóság két évet hagyna arra a befektetőnek, hogy az önkormányzati lakások bérlőivel megállapodjon a kiürítésről. Ez ezer lakost érint, s az
előzetes számítások szerint a beruházás mintegy 100 milliárd forint értékű lesz. A beruházónak a lakó- és középületek felhúzása mellett a köztéri rendezést is végre kell hajtania. A hatos tömb alatt legalább 160, a hetes alatt pedig 120 férőhelyes mélygarázst kell építenie. Az önkormányzat preferálná, ha szálloda is épülne a területen.
A Holló és Kazinczy utcák közötti sétányszakaszt még az idén elkezdik felépíteni, a területen a bontási munkálatok április-májusban indulnak, s a beruházás 2006-ra készülhet el.
