BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mexikó és Észtország után az oroszok sem lesznek ott Oszakában

Oroszország lemondta részvételét a 2025-ös oszakai világkiállításon.

2023. november 29. szerda, 07:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Kiállítások
Nemzetközi Irodájának
(BIE) keddi plenáris ülésén Oroszország képviselője azzal
indokolta a visszalépést, hogy nincs hatékony 
kommunikáció a
házigazdával.

A japán kormány
már a múlt héten felvetette Oroszország távolmaradásának lehetőségét.

Nem számolunk Oroszország részvételével az oszaka-kanszai expón, ha nem lesz változás a jelenlegi helyzetben

– mondta az ukrajnai háborúra utalva
Dzsimi Hanako, a világkiállítás megrendezéséért felelős japán miniszter, aki szerint a folytatódó ukrajnai invázió ellentétben áll a világkiállítás témájával, ami a jövő tervezése lesz.

Oroszországot
megelőzően Mexikó és Észtország is úgy döntött, hogy nem vesz részt a
világkiállításon, az ő döntésük okára azonban nem tér ki a Kyodo japán
hírügynökség jelentése.

Feltöltik az orosz jóléti alapot, jelentsen ez bármit is
Az orosz jegybank jövőre helyreállítja a jóléti alap számára való valutavásárlást, amit a rubel zuhanása miatt hagyott abba augusztusban. Abban bíznak, hogy a kamatemelések hatása elég lesz a rubel árfolyamának szinten tartásához. Bővebben >>>
Economx
Economx

Ez is érdekelhet