Vegyesen zárt New York
Vegyesen zártak kedden a New York-i értéktőzsde vezető mutatói.
Vegyesen zárt New York
Vegyesen zártak kedden a New York-i értéktőzsde vezető mutatói.
Vegyes nyitás New Yorkban
Vegyes indexekkel indult a kereskedés kedden az amerikai értékpapírpiacokon.
Amerika eséssel zárt
A Dow 135 pontot szánkázott, de napközben volt nagyobb mínuszban is.
Beléphetünk a veszélyzónába
Az amerikai profi tőkepiaci hírlevélírók hangulata lassan odáig javul, hogy onnan már kevés a tér felfelé egy medvepiacon. Szélsőségről ugyanakkor nem lehet beszélni.
Kitartott az optimizmus Amerikában
Pluszban zárták a keddi kereskedést a vezető New York-i tőzsdemutatók.