Az emelkedéssel próbálkozik New York
A kereskedés első órájában ledolgozták nyitáskori veszteségeiket az indexek.
Az emelkedéssel próbálkozik New York
A kereskedés első órájában ledolgozták nyitáskori veszteségeiket az indexek.
Jelentős emelkedéssel zárt New York
Két százalék körüli emelkedéssel zárták a napot a New York-i értéktőzsde vezetői mutatói.
Az olaszoknak örül New York is
Emelkedéssel kezdtek pénteken a vezető New York-i részvényindexek.
Nagy zuhanás lett a vége
A kereskedés félidejénél még csak 2 százalék feletti mínuszoknál tartottak a vezető New York-i részvényindexek, ám zárásra 3,2-3,9 százalékra hízott a veszteség.
Meredek esés New Yorkban is
Zárás előtt bő három órával a DJIA 2,1, a Nasdaq Composite és az S&P-500 2,4 százalékos mínusznál tartott.