Megbüntették a Vodafone Magyarországot
Megtévesztő mobilnetreklám miatt bírságolt a versenyhivatal.
Megbüntették a Vodafone Magyarországot
Megtévesztő mobilnetreklám miatt bírságolt a versenyhivatal.
A kormány megvenné a magyar Vodafone-t?
Az állam a Vodafone magyarországi üzletének megvételén dolgozik - értesült az origo. Az ötlet már jó ideje napirenden van, de most, hogy az állami mobilcég elbukni látszik, megnőtt az esélye, hogy nyélbe ütik az üzletet. A Vodafone szerint kacsa a hír.
Bajban van a Vodafone
A vártnál jobban csökkent a brit Vodafone szolgáltatási bevétele, a cég ügyfeleinek egy része nem hajlandó többet telefonálni, a dél-európai piacok hanyatlása végeláthatatlanak látszik.
Mire számít idén a Vodafone?
Nem lesz könnyebb adózási szempontból tekintetében az idei év sem a Vodafone Magyarország Zrt. számára, hiszen a társaságot április elejéig terheli a kettős adózás (a különadó és a telefonadó), és bizonyos mértékben a vezetékadó is − mondta a Napi Gazdaságnak Beck György, a társaság elnöke.
Fogynak a SIM-kártyák Magyarországon
Folytatódott a hívásfogadásra képes aktív SIM kártyák és az aktív kártyák számának csökkenése a magyarországi mobilpiacon – derül ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság novemberi, a mobil hangszolgáltatásokról szóló gyorsjelentéséből. Összességében az előfizetések száma 20 ezerrel lett kevesebb októberhez képest, míg az utolsó három hónapban forgalmat generáló SIM-kártyák mennyisége 16 ezerrel csökkent. Novemberben a hívásfogadásra alkalmas kártyák száma alapján 100 főre 115,4 SIM-kártya jutott.