Guller: soha nem volt még ekkora baj a turizmusban
Óráról órára zuhannak a budapesti szállásfoglalások, húsvétra gyakorlatilag megszűnik a fővárosi turizmus, a szállodák 10-15 százalékos kihasználtsággal működnek majd - mondta Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség (MTÜ) vezérigazgatója. Elfelejthetjük a szállodahajókat is.




