Rendkívüli közgyűlést tart a kutatóintézeteitől megfosztott Akadémia
A Magyar Tudományos Akadémia (MTA) december 2-án újabb rendkívüli közgyűlést tart "az intézmény működését érintő törvény, valamint a hozzá kapcsolódó feladatok tárgyában" – írta az MTA honlapjára pénteken feltöltött szűkszavú közleményre hivatkozva a hvg.hu.




