Részvénytársasággá alakul a BÉT
A Budapesti Értéktőzsde tegnapi rendkívüli közgyűlése egyhangúlag elfogadta azt a javaslatot, amelynek értelmében a tőzsde a közeljövőben nem mint nonprofit szervezet, hanem mint zártkörű részvénytársaság működik tovább. A közgyűlés emellett jóváhagyta a 223 millió forintos veszteséggel számoló idei üzleti tervet, valamint elutasította a Pick Rt.-re kiszabott egymillió forintos bírság ellen a társaság által benyújtott fellebbezést.
