A Mol még mindig nem tért magához
Felülteljesített a magyar tőzsde a nemzetközi társaihoz képest.
A Mol még mindig nem tért magához
Felülteljesített a magyar tőzsde a nemzetközi társaihoz képest.
Megütötték a magyar tőzsdét: az OTP és a Mol is lefelé húzta a BUX-ot
Enyhén csökkent a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a vezető részvények vegyesen teljesítettek.
Csak az OTP tartotta magát a mai napon, de annak is oka van
A magyar részvénypiac szokatlan pályát futott be, az európai tőzsdeindexek ugyanis többnyire emelkedéssel fejezték be a napot.
Trump még a magyar parkettet is felforgatta
Ma megint az Egyesült Államokra figyelt a magyar piac. Egyedül a Mol állta a sarat.
Odacsapnak a szolgáltatók: drágul a mobil- és az internetszolgáltatás
Máris bejelentéseket tettek a telekommunikációs cégek, egységesen emelik az árakat.