Nagyon magas forgalom mellett esett a BUX szerdán
A vezető részvények, köztük a Richter, a Magyar Telekom és az OTP gyengülése miatt nagyon magas forgalom mellett esett a BUX.
Nagyon magas forgalom mellett esett a BUX szerdán
A vezető részvények, köztük a Richter, a Magyar Telekom és az OTP gyengülése miatt nagyon magas forgalom mellett esett a BUX.
Minden idők csúcsára repült a Magyar Telekom, nagyot ment az OTP is
Történelmi nap volt a pesti parketten.
A brüsszeli események jó irányba terelték a magyar tőzsdét
Jó hangulatban kereskedtek a magyar tőzsdén. Az OTP-hez felzárkózott a Mol is, és erősödni tudott.
A külső hatások a pesti tőzsdét is lehúzták
Délután egy kicsit emelkedett a BUX, de ez nem bizonyult tartósnak.
A külföldi szurkolók is megdöbbenhetnek: óriási digitális fejlesztés érkezett Budapestre
Jelentős hálózatfejlesztést hajtott végre a Magyar Telekom a Puskás Arénában az UEFA Bajnokok Ligája budapesti döntőjére készülve. A szolgáltató közlése szerint az új rendszernek köszönhetően a stadion teljes területén nyolcszorosára nőtt az elérhető 5G-kapacitás, amelyet először a május 30-i finálé szurkolói használhatnak majd.