Az OTP mentette meg ma a BUX-ot
Hullámvasúton ült a pesti tőzsde csütörtökön. A Mol nagyot bukott, a többiek pluszban zártak, miután az OTP felhúzta a BUX-ot.
Az OTP mentette meg ma a BUX-ot
Hullámvasúton ült a pesti tőzsde csütörtökön. A Mol nagyot bukott, a többiek pluszban zártak, miután az OTP felhúzta a BUX-ot.
Bezuhant a magyar tőzsde: nagyot esett az OTP és a Richter is
Csúnya napja volt a befektetőknek, az infláció és a háborús félelmek rázták meg a piacot.
Riadó a digitális térben: így bukják el pénzüket a magyarok
A jelszó világnapja idén is ráirányítja a figyelmet arra, hogy a digitális biztonság továbbra sem kizárólag technológiai kérdés. Bár a szolgáltatók egyre fejlettebb védelmi rendszereket – többfaktoros hitelesítést, biometrikus azonosítást és mesterséges intelligenciára épülő védelmet – alkalmaznak, a szakértők szerint a támadások döntő része továbbra is az emberi tényezőn keresztül sikeres.
Hatalmas bejelentést tett a Telekom, több mint 500 magyar település lakosai örülnek majd neki
Mintegy 16 vármegye 41 járásában, összesen 500 településen kezdni meg a gigabit-képes optikai hálózat fejlesztését még az idén a Magyar Telekom.
Szárnyakat kapott ma a Mol - Zelenszkijnek is van köze hozzá
A Barátság-kőolajvezeték újraindításának híre meghozta a bizalmat is.