Keresik az irányt a hazai részvénypiac óriásai
Fontos ellenállások és támaszok közé szorult a visszaesést produkáló OTP, a Mol és a Telekom is, míg a kissé erősödő Richter iránykereséssel kezdhet az értéktőzsdén.
Keresik az irányt a hazai részvénypiac óriásai
Fontos ellenállások és támaszok közé szorult a visszaesést produkáló OTP, a Mol és a Telekom is, míg a kissé erősödő Richter iránykereséssel kezdhet az értéktőzsdén.
Az amerikai vámintézkedések tartják lázban a piacot
Nem volt jó hangulat a nyugat-európai és a magyar tőkepiacokon, a befektetők továbbra is az amerikai vámintézkedések hatásait találgatják. A BUX az egyik legjobban teljesítő index idén, a szerdai gyengébb teljesítmény mögött profitrealizáció állhat.
Felejtős az állampapír: ez a két magyar befektetés vitte a prímet
Nagyon erősen indította az évet a magyar tőzsde. Akik egy hónapja OTP és Telekom részvényt vettek, már most óriási pluszban vannak.
Nem akárhonnan szóltak a forintnak, hogy sokkal többre lenne képes
Oldalazott a héten a forint jegyzése az euróval és a dollárral szemben. A magyar deviza továbbra is nagyon alulértékelt, jelentős erősödésre mégsem érdemes spekulálni. Az Economx heti tőkepiaci összefoglalója.
Ma kiderül, követik-e a többiek az OTP-t és a Telekomot
Még az elemző sem tudta előre megmondnai, merre indul ma a tőzsdei kereskedés, amelyben tgenap mindössze az OPT és a Telekom mutatott erősödő mozgást.