Az amerikai vámrém megint lecsapott a pesti tőzsdére
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1658,76 pontos, 1,91 százalékos csökkenéssel, 85 192,62 ponton zárt kedden.
Az amerikai vámrém megint lecsapott a pesti tőzsdére
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1658,76 pontos, 1,91 százalékos csökkenéssel, 85 192,62 ponton zárt kedden.
Sajnos felvette a ritmust a BUX a nemzetközi piacokkal
A vezető részvények vegyesen teljesítettek a pénteki záráshoz képest, a vámháború okozta eladói hullám elérte a pesti tőzsdét is. A legnagyobb vesztes az OTP volt, míg a Richter meredeken emelkedett a múlt heti visszaesése után.
Az OTP-ben bízik a piac, ma ezt meg is előlegezték
Erősödési hullám látszott ma a tőzsdén. A Telekom nem bírta csak a tempót.
Temetői hangulat uralja a részvénypiacokat, a BÉT-et sem kerülte el
A vámháború nem kerülte meg a Budapesti Értéktőzsdét sem, a hangulatot pedig annyira lenyomta, hogy csak a Magyar Telekom tudta magát tartani valamennyire, de még így sem kerülte el a csökkenést.
Egyelőre csalódást keltenek tárgyalások - be is árazták a kereskedők
Ahogy az amerikai vámokat is. A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe az előző heti záráshoz képest 477,28 pontos, 0,55 százalékos emelkedéssel 88 019,38 ponton fejezte be a hetet pénteken.