BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

támogatás

11.
12.
18:24

Hiába ígérte be a kormány, nem fizetett még a Lánchíd után

A főváros még mindig nem kapta meg a kormánytól a beígért 6 milliárd forintos támogatást a Lánchíd felújítására, pedig azt lassan már átadják a gyalogosoknak, majd a tömegközlekedési eszközöknek. Karácsony Gergely főpolgármester szerint az önkormányzat és a kormány viszonyában elképzelhető, hogy egyáltalán nem érkezik meg a kifizetés, de az is, hogy csak akkor, ha már teljesen használatba lehetett venni a hidat.

Szerző(k):
Szabó Dániel