Navracsics: át kell alakítani a magyar fejlesztéspolitikát
A fejlesztéspolitika újraalakításával el kell érni, hogy a 2028-tól induló, hétéves uniós fejlesztési ciklus alapvetően területi szemléletű fejlesztéseket tartalmazzon. Erre azért van szükség, mert hazánkban az egyes régiók különböző fejlettségi szinten állnak - mondta Navracsics Tibor területfejlesztési miniszter.




