Az év üzlete: házon belülre kerül a Mol a szerb olajcégben
Jelentős bejelentés érkezett: kötelező érvényű előzetes megállapodást írt alá a Mol a Gazpromnyefttel.
Az év üzlete: házon belülre kerül a Mol a szerb olajcégben
Jelentős bejelentés érkezett: kötelező érvényű előzetes megállapodást írt alá a Mol a Gazpromnyefttel.
Jó hír érkezett a szomszédból: újraindították a fontos üzemet, amelyre a Mol foga is fáj
A szerb energiaügyi miniszter közlése szerint közel két hónapos szünetet követően indult újra a termelés a pancsovai kőolaj-finomítóban.
Folyik az olaj, most van biztonságban Horvátország
A horvát gazdasági miniszter szerint elsődleges érdek, hogy a szerbiai olajfinomító működjön: Zágráb betartja az esetlegesen életbe lépő szankciókat, ugyanakkor aktívan támogatja a NIS kezdeményezéseit az amerikai hatóságoknál.
Óriásüzlet kapujában a Mol: de hogyan fog majd fizetni az oroszoknak?
A Bázispont podcast évadnyitó vendége Gajda Mihály, a Concorde Értékpapír részvényelemzője volt, vele tekintettük át a legújabb fejleményeket a Mol lehetséges szerbiai terjeszkedéséről.
Újabb csavar a Mol-NIS-Gazprom történetben
A szerb elnök már arra az esetre készül, hogy a NIS és a Mol közti tárgyalások nem vezetnek eredményre.