Veszteséggel zártak Európában
Vegyes kezdés után veszteséggel zártak csütörtökön a főbb európai tőzsdeindexek.
Veszteséggel zártak Európában
Vegyes kezdés után veszteséggel zártak csütörtökön a főbb európai tőzsdeindexek.
Jó a hangulat Európában
Kedd délelőtt a főbb nyugat-európai piacok erősödtek.
A német adat nem hatotta meg a tőzsdéket
A vezető európai részvényindexek erős napot zártak, köszönhetően az olajárak alakulásának és az energiaipari papíroknak. Az európai tőzsdezárás utánra Amerikában elfogyott a lendület, a Wall Street-i indexek az erős kezdés után vegyes képet mutattak.
A gyorsjelentések húzták a piacokat
A kedvező vállalati gyorsjelentések hatására felfelé meneteltek csütörtökön a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók.
Európa esett, Amerika vegyes képet mutatott
Veszteségben zártak pénteken a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók: főleg a banki, az olajipari és az autóipari vállalatok árfolyama csökkent. Mindezek ellenére még így is az elmúlt egy év legerősebb hetét zárták a börzék.