Jól indult a nap Európában
Emelkedéssel nyitottak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn.
Jól indult a nap Európában
Emelkedéssel nyitottak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn.
Budapesten és Európában is repkedhetnek a mínuszok
Folytatódhat a korrekció a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) szerdán, már a nyitásnál is csökkenés várható az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője szerint - írja az MTI.
Zöldbe borult Európa
Emelkedéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön, az új év első kereskedési napján - írja az MTI.
Jön a forint lassú leértékelődése
Többek között az EU-s források megcsappanása miatt is a forint folytatódó lassú leértékelődésére számít a legnagyobb magyar bank elemzői csapata. Kitarthat az áremelkedés a tőzsdéken, de jobb lehet már európait vásárolni amerikai helyett.
Kezd elfogyni a lendület a Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexének sikerült délelőtt 10 óra körülre pluszba emelkednie, ám ez a lendület alig egy óra alatt kifulladt és a BUX visszatért a pénteki zárószintjére, 45 752 ponthoz. A vezető nyugat-európai indexek jó erőben vannak.