Pánik üzemmódba kapcsoltak a tőzsdék?
Jelentős, három százalékot meghaladó veszteségekben zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek pénteken, a koronavírus-járvány terjedése miatt a globális piacokat korrekciós területre taszító hét utolsó napján - írja az MTI.




