Lejjebb került az OTP
Eséssel indult a tőzsdei kereskedés Budapesten, az OTP egy százalékkal került lejjebb.
Lejjebb került az OTP
Eséssel indult a tőzsdei kereskedés Budapesten, az OTP egy százalékkal került lejjebb.
A mélyből indít Budapest
A mínuszos amerikai zárás rányomta a bélyegét a BÉT nyitására is, a BUX index csökkenéssel kezdi a napot.
Veszélyes lehet még a nagybevásárlás
Korai még vásárolni a magyar tőzsdén a technikai kép alapján, a nagy esést ugyanis akár egy sávozással is kipihenheti az index. Egyelőre tehát kivárás javasolt, figyelve a fontos szinteket.
Kitart a jó hangulat Budapesten
Emelkedéssel kezdték a napot kedden is a vezető részvények a Budapesti Értéktőzsdén.
Szabadságra mentek a medvék Budapesten
Folytatódik a reggel megkezdett alacsony forgalmú emelkedés a Budapesti Értéktőzsdén.