BUX 139393.55 0,07 %
OTP 45140 -0,35 %
header

rezsicsökkentés

04.
15.
07:50

Kétszázmilliárdos per lett a rezsiharcból

Pert indított a magyar állam ellen az Engie (korábbi nevén GDF Suez) az ICSID nevű washingtoni választott bíróságon a befektetővédelmi elvek megsértésére hivatkozva - erősítették meg a Népszabadság értesülését a GDF Suez Energia Holding Hungary Zrt.-nél, amely a tevékenységét lényegében az Égáz-Dégáz észak-dunántúli és dél-alföldi hálózatának üzemeltetésére korlátozza.

Szerző(k):
Economx
MTI ,