Kevesebbel tartozunk a közműcégeknek
A tavaly júniusi 38,8 milliárd forintról 12,2 milliárdra zuhant a lakosság földgázszolgáltatók felé nyilvántartott, lejárt tartozása egy év alatt, és a hivatal nyilvántartásából arra lehet következtetni, hogy a nyár közepére sokaknak sikerült rendezniük a télen felhalmozott tartozásukat - írja a Magyar Idők.




