Kaszál a kormány a gázszámlákon
Jókora nyereséget tett zsebre a tavalyi első félévben a Főgáz, az állítólag nonprofit módon működő állami gázszolgáltató cég. A kormány értelmezése szerint ez a működés azt jelenti, hogy a tulajdonos nem vonja ki a nyereséget a vállalatból.




