Orbán csapdában
Az oroszok ukrajnai beavatkozása következtében csapdába került Orbán Viktor azzal, hogy Moszkvával írt alá szerződést a paksi atomerőmű bővítéséről - állítja a Lidové Noviny című cseh napilap az Oroszok a Krímben és Pakson, Orbán csapdában című írásában szerdán.




