Napok kérdése, és megszülethet a szerbek megállapodása a Mollal a NIS megvételéről
Révbe érhet a szerb olajvállalat felvásárlása. Ennek hallatán a pesti börzén is nagyot futott a hazai olajipari óriás. De akad még pár nyitott kérdés.
Napok kérdése, és megszülethet a szerbek megállapodása a Mollal a NIS megvételéről
Révbe érhet a szerb olajvállalat felvásárlása. Ennek hallatán a pesti börzén is nagyot futott a hazai olajipari óriás. De akad még pár nyitott kérdés.
Orbán szavai után jött a valóság: titokban aranybánya lett Ukrajna a magyar cégeknek
A magyar nagyvállalatok köszönik szépen, remekül érzik magukat a háború sújtotta országban. A 2025-ös pénzügyi adatok szerint 246 magyar érdekeltségű cég nemcsak talpon maradt, de jelentősen növelni is tudta bevételeit. Az élen az OTP Bank jár, amely már nemcsak gazdasági, hanem politikai súlyt is képvisel Kijevben: nemrégiben „Adók. Hadsereg. Győzelem” díjjal tüntették ki a magyar bankot.
Lekörözte versenytársait a Richter, ők lettek a nap nyertese
A magyar tőzsdén a gyógyszergyártó lett a befutó, de a négy főbb részvény közül a Mol sem panaszkodhat.
Elporladt a fő papírok lendülete, csak az OTP tudta tartani magát
Folytatódott a korrekció a magyar tőzsdén: a nemzetközi folyamatok, egy kivételével, nem kímélte a négy nagyot a hét- és napzárás.
Szárnyakat kapott ma a Mol - Zelenszkijnek is van köze hozzá
A Barátság-kőolajvezeték újraindításának híre meghozta a bizalmat is.