Megsüllyedtek a főbb részvények, csak az OTP tört fel
Beesett a pesti tőzsde, a négy nagyból hárman látványosan elvéreztek a hétfői zárásra.
Megsüllyedtek a főbb részvények, csak az OTP tört fel
Beesett a pesti tőzsde, a négy nagyból hárman látványosan elvéreztek a hétfői zárásra.
Lojalitáshoz elvárás: kell a cafeteria
A cafeteria a dolgozók szemében nem bérpótlék, hanem a megbecsülés egyik legerősebb jele – derül ki az OTP Bank 2025. évi cafeteria kutatásából. A felmérés szerint, ahol van juttatás, ott magasabb az elégedettség és alacsonyabb a váltási szándék, vagyis a cafeteria a lojalitás egyik kulcseszköze a bizonytalan munkaerőpiacon.
Mindenki más elvérzett, megint a Mol lett a nap győztese
Csökkenéssel zárt a BUX. Három nagy nem jött ki valami jól a péntekből, de valami az olajipari óriás erősödését is visszafogta.
Itt az első tranzakció, amit már AI intézett
A Mastercard bejelentette, hogy sikeresen lezajlott az első éles, hitelesített AI ügynök által végrehajtott tranzakció az OTP Bank közreműködésével, bemutatva, hogyan valósítható meg az AI-alapú kereskedelem biztonságos és felelős módon.
Sokak álma vált valóra: tengerentúli részvényeket is vehetünk már ezen platformon
Újabban már amerikai részvények is elérhetők az OTP befektetési platformján.