Budapest: nő a félelem
Egyértelműen az amerikai szavazás határozza meg az árfolyamokat a részvény- és devizapiacokon, és a félelem kezd egyre inkább úrrá lenni a befektetőkön. Éjszaka sem jöttek ki biztató hírek, így eséssel kezdhet a BUX is.
Budapest: nő a félelem
Egyértelműen az amerikai szavazás határozza meg az árfolyamokat a részvény- és devizapiacokon, és a félelem kezd egyre inkább úrrá lenni a befektetőkön. Éjszaka sem jöttek ki biztató hírek, így eséssel kezdhet a BUX is.
Tanácstalanság uralkodik Budapesten
A BUX 70 pontos eséssel 21652 ponton áll a kereskedés félidejében, egyedül a Telekom emelkedik.
Fölfelé indulhat az OTP és a Mol
Optimistábban indul a reggel a tőzsdén: a forint erősödik, így a magyar részvények is megkezdhetik ledolgozni a közelmúltban összeszedett lemaradásukat.
Elvált egymástól a svájci frank és az OTP
Továbbra is nagyon magas a svájci frank árfolyama, a részvénypiac viszont visszajött a délelőtti mélységből.
Zuhan a forint - elintézhetik az OTP árfolyamát
A múlt heti optimizmus elpárolgott, éles lefordulás várható hétfőn a Budapesti Értéktőzsdén is. Különösen az OTP-részvényeket viselheti meg a pesszimista hangulat.