BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Budapest: nő a félelem

Egyértelműen az amerikai szavazás határozza meg az árfolyamokat a részvény- és devizapiacokon, és a félelem kezd egyre inkább úrrá lenni a befektetőkön. Éjszaka sem jöttek ki biztató hírek, így eséssel kezdhet a BUX is.

2011. július 29. péntek, 08:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A magyar piac ma könnyen beleszaladhat egy pofonba - fogalmazott Nyári Zsolt a KBC üzletkötője. A legrosszabbul a Mol kezd kinézni, a tegnapi 19750-es záróárral komoly letörési esély van az olajpapírban, ráadásul az olaj is esik a rossz hangulatban.

Az OTP-nél az 5231-es korábbi mélypont látszik elérhetőnek, akár már a mai napon.

A Richternél és a Magyar Telekomnál nem olyan borús a kép, a Telekom ráadásul olyan sokat esett az elmúlt hetekben, hogy akár már vétellel is lehet próbálkozni 530 körül - vélekedett az üzletkötő.

A forintpiacon is gyengüléssel indul a nap 269 körül jár az euró. A 271,50 és a 273 forint az a két euróárfolyam, ami elérhető lehet amennyiben a félelem napközben erősödik.

Ha lesz is megoldás Amerikában, akkor az valószínűleg csak hétvégén, így a mai napot még a bizonytalanság jellemezheti.

Délután fél háromtól amerikai adatdömping jön, és bár most nem erre figyel a piac, egy a várakozásoktól jelentősebben eltérő számnak azért lehet hatása az árfolyamokra.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet