Jó a profit, de nem kell azonnal bankrészvényt venni
Jó a profit, de nem kell azonnal bankrészvényt venni
Jön föl a nap - megy le az OTP
Ahogy ébredeznek az amerikai befektetők, úgy nő az eladásra váró OTP- és Mol-részvények száma. A BUX 3 százalékos mínuszban áll a kereskedés félidejében.
Zuhan az OTP - mégsem kell vásárolni?
Az elmúlt évek legerősebb negyedéves jelentését publikálta az OTP Bank, ám a világgazdasági kockázatok miatt mégsem a magyar bankrészvény, hanem reáleszközök vásárlását javasolja a Concorde.
Nekifeszült a hegynek Budapest
A nap eleji beöntés után nulla közeli oldalazás jellemezte a nap jó részét a BÉT-en. A fordulatot végül a pozitív amerikai nyitás hozta meg, így a kereskedés utolsó órájában 1,7 százalékos pluszt sikerült felhalmoznia a BUX-nak, ami 18 630 pontos záróértéket jelentett.
Mire számíthatunk az OTP-től? A svájcifrank-pofon még hátra van
Az OTP második negyedéves konszolidált korrigált adózott eredményére vonatkozó előrejelzések átlaga 1 százalékkal marad el az egy évvel ezelőtti szinttől. A svájci frank elszabadulása még nem érintette az eredményt.