Viszonylagos egyensúlyban telt a délelőtt második fele a reggeli pánik után. Az OTP részvényeit a hirtelen eladások 3700 forintig vitték le reggel, majd 3870-3890 forint körül, a múlt heti mélypontok sziontjén stabilizálódott az árfolyam.
Valamivel egy óra előtt azonban ismét erősebbé vált az eladói oldal, így jelenleg 3823 forinton áll a bankpapír, ami csaknem 4 százalékos csökkenés a tegnapi záráshoz képest.
A Mol sem áll túl jól, 16200 forinton születnek a kötések, ami 3 százalékos mínusz. A tegnap még erőt mutató gyógyszerpapírok lefordultak a világ tőzsdéin időközben bekövetkezett hangulatváltozás miatt. A sérülékenyebb Egis-részvények estek nagyobbat, 600 forintos mínuszban 15100-on állnak. A Richter 3,6 százalékos csökkenéssel 34520-on forog.
A Magyar Telekom 497 forint a tegnapi 506 forint helyett.
