Elkalapálták a végén az OTP-t
Két százalékra növekedett a kereskedés végére a BUX vesztesége, az index napi minimumán 17105 ponton fejezte be a kereskedést.
Elkalapálták a végén az OTP-t
Két százalékra növekedett a kereskedés végére a BUX vesztesége, az index napi minimumán 17105 ponton fejezte be a kereskedést.
Próbál felkapaszkodni az OTP
Meglehetősen unalmas kereskedés folyik a budapesti börzén, a vezető papírok továbbra is mínuszban állnak, kivéve a Telekomot.
Nyögvenyelős kitörés a BUX-ban
A BUX reggel szépen elhagyta korábbi kereskedési sávját, hasonlóan az OTP-hez, ám délutánra megjelentek az eladók. Ráadásul a forint is gyengül.
Nem szabad magyar részvényt venni
A Budapesti Értéktőzsdén a részvényárfolyamok egyre inkább alulteljesítik a vezető tőzsdéket. Semmi jel sincs arra, hogy ez a jövőben megváltozna, sőt, inkább lemaradásunk fokozódására vannak jelek. Tombol a medve a magyar piacon.
Kicsit emelkedni tud az OTP
Teljes tanácstalanság uralkodik a befektetői fejekben, de nem csak Budapesten. A külföldi börzék is iránytalanul jojóznak.