BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kicsit emelkedni tud az OTP

Teljes tanácstalanság uralkodik a befektetői fejekben, de nem csak Budapesten. A külföldi börzék is iránytalanul jojóznak.

2011. október 14. péntek, 13:34

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nagyon alacsony forgalmat regisztráltak a kereskedés félidejében a budapesti tőzsdén, mivel a befektetők nem tudják eldönteni, hogy az emelkedés folytatódása előtti erőgyűjtés, vagy éppen a lefordulás előtti tetőépítés az, amit látnak.

Ennek megfelelően a BUX 65 pontos pluszt mutat, 17312 ponton áll. Az OTP reggel lefelé próbálkozott, de a 3330-as kitörési szint megfogta az esést és azóta jellemzően 3400 forint felett cserél gazdát. Fél kettőkor 30 forintos pluszban 3410 forinton állt.

A Mol árfolyama is stabil, 17 ezer forint környékén üzletelnek vele. A Richter a tegnapi megugrást követően stabilan 35600 forinton forog, ami 195 forintos mínusz. A Magyar Telekom reggel emelkedni próbált, de ma is leöntötték, jelenleg 502 forinton stagnál.

A forint árfolyama kisebb gyengülést mutat, 293 fölé mászott az euró.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet