Nagyon alacsony forgalmat regisztráltak a kereskedés félidejében a budapesti tőzsdén, mivel a befektetők nem tudják eldönteni, hogy az emelkedés folytatódása előtti erőgyűjtés, vagy éppen a lefordulás előtti tetőépítés az, amit látnak.
Ennek megfelelően a BUX 65 pontos pluszt mutat, 17312 ponton áll. Az OTP reggel lefelé próbálkozott, de a 3330-as kitörési szint megfogta az esést és azóta jellemzően 3400 forint felett cserél gazdát. Fél kettőkor 30 forintos pluszban 3410 forinton állt.
A Mol árfolyama is stabil, 17 ezer forint környékén üzletelnek vele. A Richter a tegnapi megugrást követően stabilan 35600 forinton forog, ami 195 forintos mínusz. A Magyar Telekom reggel emelkedni próbált, de ma is leöntötték, jelenleg 502 forinton stagnál.
A forint árfolyama kisebb gyengülést mutat, 293 fölé mászott az euró.
