BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Próbál felkapaszkodni az OTP

Meglehetősen unalmas kereskedés folyik a budapesti börzén, a vezető papírok továbbra is mínuszban állnak, kivéve a Telekomot.

2011. október 20. csütörtök, 13:34

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az index 139 pontos (0,8 százalékos) csökkenéssel 17322 ponton áll, vagyis továbbra sem tudott elszakadni a 17425 pontnál található ellenállástól, se föl- sem pedig lefelé.

A vezető papírok közül reggel az OTP kapta a legnagyobbat, ám a 3 százalék feletti mínuszból fokozatosan próbál föltápászkodni a bankpapír. Délután fél kettőkor 3420 forintnál jár, ami 2 százalékos mínuszt jelent. A Mol napok óta 17 ezer forint körül ingadozik, most egy kicsit alatta, 16900-on születnek rá a kötések.

A Richter visszaesése folytatódott, már csak 35490 forintot adnak érte, 0,6 százalékkal kevesebbet a tegnapi zárásnál. Az Egis is lejjebb jött 17250 forintra, ez 1,2 százalékos mínusz.

A Magyar Telekom viszont szárnyakat kapott, egyedüliként emelkedik a mezőnyben, 511 forinton kereskednek vele.

A BUX-papírok közül a legnagyobb vesztes az E-Star, 3,6 százalékkal 6551 forintra esett különösebb hír nélkül. Nagyobbat esik még az Orco, a Freesoft és az EstMédia részvénye is.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet