Milliárdos osztalékot fizetett a Közgép
Az Index információi szerint február 18-án tartott közgyűlést a Közgép Építő- és Fémszerkezetgyártó Zrt., ahol az igazgatóság tájékoztatta a részvényeseket a 2014-es év üzleti eredményeiről.
Milliárdos osztalékot fizetett a Közgép
Az Index információi szerint február 18-án tartott közgyűlést a Közgép Építő- és Fémszerkezetgyártó Zrt., ahol az igazgatóság tájékoztatta a részvényeseket a 2014-es év üzleti eredményeiről.
Ennyi osztalékot fizetnek a magyar tőzsdei cégek
A tőzsdei társaságok közül az Elmű és az Émász idei éves közgyűlése már lezajlott, a többség azonban áprilisban tartja a 2014-es évet lezáró és az eredmény felhasználásáról is határozó közgyűlését. A legtöbb társaság már közzétette osztalékjavaslatát is.
A Richter 33 forintos osztalékot fizetne
A Richter Gedeon Nyrt. igazgatósága a múlt évi eredményből a névértékre vetítve a törzsrészvényekre 33 százalék (részvényenként 33 forint) osztalék kifizetésének elfogadását javasolja az április 28-ra összehívott évi rendes közgyűlésének, közölte a társaság a BÉT honlapján.
Kiderült, mennyit kapnak a Concorde Alapkezelő részvényesei
Kétmilliárd forint osztalékot fizet ki a Concorde Alapkezelő Zrt. részvényeseinek 2014-re, az éves közgyűlés elfogadta a jelentést a társaság tavalyi gazdasági tevékenységéről - derül ki a BÉT honlapján szerdán közzétett közgyűlési határozatokból.
Mátrai Erőmű: lenyomták az MVM-et a németek és a kisrészvényesek
A Mátrai Erőmű Zrt. a részvény névértékére vetítve 29,3 százalékos osztalékot fizet tulajdonosainak. A második legnagyobb tulajdonos MVM az osztalékfizetés ellen szavazott.