Osztalékot fizet a veszteséges olajcég
Bár a tavalyi évet jelentős veszteséggel zárta a legnagyobb lengyel olajvállalat, mégis fizet osztalékot részvényeseinek.
Osztalékot fizet a veszteséges olajcég
Bár a tavalyi évet jelentős veszteséggel zárta a legnagyobb lengyel olajvállalat, mégis fizet osztalékot részvényeseinek.
Ekkora osztalékot fizethet az OTP
Az OTP igazgatósága a 2014. gazdasági évre vonatkozóan a részvények névértékére vetítve 145 százalékos osztalék fizetését javasolja a közgyűlésének - közölte a bank a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
Döntöttek az osztalékról az áramszolgáltatók - ennyit kapnak a részvényesek
Az Elmű 1200, az Émász 900 forintot fizet osztalékként a szerdai közgyűlési döntések szerint.
Megvan, mennyit fizet a Richter
A Richter igazgatósága 33 forint osztalék kifizetését javasolja részvényenként.
Kevesebb osztalékot kap az állam a Moltól is
Hatmilliárd forinttal, azaz az egy évvel korábbi negyedével kevesebb osztalék üti az állam markát a tőzsdéről az idén a tavalyinál - írta a Napi Gazdaság.