Megemelte osztalékát az OTP
Megemelte osztalékát az OTP
12 milliárdos osztalékot fizethet a Mol az államnak
A tavalyi 45 milliárd forint után idén 46 milliárdot fordítana osztalékra a Mol Nyrt. - derül ki a szerdán publikált közgyűlési előterjesztésekből. Egy évvel ezelőtt részvényenként 454,54 forintra jött ki az osztalék, most a Mol saját részvényeinek állományától függ majd a pontos összeg.
Jön a varsói tőzsde aranykora
Az eddig is jól teljesítő varsói tőzsde részvényeitől idén szárnyalást várnak az elemzők – bár óvják a befektetőket attól, hogy ezt vételre való buzdításnak értékeljék.
Az igazgatósági tagok újraválasztását javasolják a Richter közgyűlésének
A Richter igazgatósága azt javasolja a tulajdonosoknak, hogy válasszák újra azokat az igazgatósági tagokat, akiknek a megbízatása lejár az április 25-ére összehívott éves közgyűlésen - közölte a BÉT honlapján szerdán a társaság.
Odacsapott a kormány - mégis osztják a pénzt a közműcégek
Hiába vetett ki újabb terheket a kormány a közműszolgáltatókra, a Budapesti Értéktőzsdén lévő vállalatok közül továbbra is az Elmű és az Émász fizeti a legmagasabb osztalékot. Nem sokkal marad el mögöttük a Magyar Telekom, nem véletlen, hogy a távközlési papírt szinte mindenki az éves egyszeri kifizetés miatt veszi.