Tízmilliárdos osztalékot fizet az MVM
Az osztalék 99,9 százaléka a magyar államot illeti.
Tízmilliárdos osztalékot fizet az MVM
Az osztalék 99,9 százaléka a magyar államot illeti.
A Magyar Telekom 5,1 milliárd forint osztalékot kap montenegrói leánycégétől
A Magyar Telekom 5,1 milliárd forint osztalékot kap montenegrói leányvállalatától az idén - közölte a társaság.
A Gazprom 33 százalékkal kisebb osztalékot fizethet
A Gazprom igazgatótanácsa csaknem harmadával kevesebb osztalékot fizetne a tavalyi év után az egy évvel korábbinál.
Közölte a Mol, mikor fizet osztalékot
A Mol Nyrt. június 6-ától fizeti ki a 2012. év után járó osztalékot - közölte az olajtársaság hétfőn a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
Milliárdos osztalékfizetés a Rosznyeftynél
A Rosznyefty, a világ legnagyobb tőzsdén jegyzett olajvállalata 2012-es nettó nyereségének negyedét fizeti ki részvényeseinek.