Tavaly a tőzsde átlagos napi részvényforgalma 9,5 milliárd forintra csökkent a 2012-es 9,9 és a válság előtti, 2007-es 35,5 milliárd forintról. A BÉT árbevétele is csökkent valamelyest, tavaly 2 milliárd 352 millió forintra rúgott, amelyből 878 milliós EBITDA és 565 milliós adózott eredmény képződött.
2005-2008 között a tőzsde éves eredménye rendre meghaladta a 2 milliárd forintot, azóta viszont a Keler Zrt. - amelyben a tőzsde 46,7 százalékos részesedéssel bír- a fő tulajdonos MNB-nek köszönhetően egyetlen filér osztalékot sem fizetett.
