Itt tart most a Mol-INA-vita
Folytatódik a döntőbírósági eljárás Mol-INA-ügyben, a horvát kormány azt is kérni fogja, hogy az INA fektessen be a finomítókba - mondta Tomislav Panenic horvát gazdasági miniszter a Vecernji List horvát napilapban kedden megjelent interjújában.




