Koronavírus: légúti tünetekkel senki ne menjen tömegbe, kéri az NNK
A koronavírus-járvány megfékezése érdekében légúti tünetekkel ne menjen senki közösségbe, és szükség szerint konzultáljon háziorvosával - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ osztályvezetője, Galgóczi Ágnes


