Több városban rossz a levegő minősége
Több településen rossz a levegőminőség a magas szállópor-tartalom miatt - írja az MTI.
Több városban rossz a levegő minősége
Több településen rossz a levegőminőség a magas szállópor-tartalom miatt - írja az MTI.
Koronavírus: Karácsonynak üzent az NNK
Az Nemzeti Népegészségügyi Központ szerint az úgynevezett antigéntesztek alkalmatlanok a szűrésre.
Koronavírus: ezekben a városokban rossz a levegő
Többfelé romlott a levegőminőség, két városban már egészségtelen a levegő a magas szállópor-tartalom miatt.
Koronavírus: a járvány erősödését jósolják a szennyvízadatok
A 44. heti adatok alapján a koronavírus szennyvízben mért koncentrációja emelkedő tendenciát mutat az NNK által vizsgált települések többségében, így a fővárosban és az agglomerációban is.
Koronavírus: aggasztó kép rajzolódik ki a szennyvízből
A legtöbb helyen stagnál, azonban négy nagyobb városban is emelkedést mutatnak a szennyvízből mért koronavírus terjedési értékek.